O NAS

Jesteśmy rodzinną firmą, w której od 1996 roku powstają oryginalne, ręcznie wykonywane upominki reklamowe. U nas ręczniki, koszulki i kocyki nabierają nowych, niepowtarzalnych kształtów, a następnie wyruszają w świat, aby cieszyć i zaskakiwać ludzi.

Założycielką, a także główną projektantką Małej Pracowni jest Małgorzata Popek – Jobczyk, absolwentka Liceum Plastycznego w Nałęczowie o profilu zabawkarstwo. Po ukończeniu szkoły zajmowała się malarstwem, nauczaniem plastyki, wychowywaniem trzech synów, a także pomaganiem mężowi w prowadzeniu gospodarstwa ogrodniczego. Pewnego dnia w jej rękach koszulki zaczęły zamieniać się w zwięrzeta: węże, ślimaki, pieski itp. Potem przyszedł czas na ręczniki frotte i koce. Każdego roku projektowała nowe modele, oraz udoskonalała te już istniejące.

 

Wkrótce okazało się, że uformowany ręcznik lub t-shirt poddany brandingowi może stanowić wspaniały upominek reklamowy. Przekonały się już o tym firmy z różnych branż, kluby sportowe, fundacje, urzędy oraz placówki edukacyjne. Klienci cenią naszą ofertę ponieważ mogą wybrać formę upominku związaną ze swoją działalnością lub kampanią, a nawet otrzymać „ręcznikowego” sobowtóra swojej firmowej maskotki (oprócz szerokiej gamy gotowych wzorów, oferujemy także możliwość zaprojektowania nowego, ekskluzywnego produktu).

 

Jeśli szukasz pomysłu na ciekawy, wyjątkowy, a przy tym praktyczny upominek – napisz do nas. Ręczniki, koszulki i kocyki czekają, aby dopasować swój kształt do Twoich potrzeb!

KTO TWORZY MAŁĄ PRACOWNIĘ? Nasz Zespół

Małgorzata Popek-Jobczyk

Właścicielka Małej Pracowni, projektantka. W chwilach wolnych zajmuje się swoją oranżerią. Stale przekształca przestrzeń i obiekty, które znajdują się w zasięgu jej ręki

Daniel Jobczyk

Koordynator produkcji, obsługa klientów krajowych. Amator żeglarstwa i tenisa ziemnego – jeśli akurat nie odbiera telefonu, prawdopodobnie jest na korcie.

Bartłomiej Jobczyk

Obsługa klienta zagranicznego, nadruki, social media. W wolnych chwilach włóczy się po łąkach, fotografuje lub pisze bajki dla swoich dzieci.

Beata Montewka

Plastyk, dekorator. W czasie wolnym zajmuje się wnuczką Zosią i piecze pyszne ciasta.

Andrzej Jobczyk

Wsparcie graficzne Małej Pracowni. Logo, fotki i animacje to sprawka Andrzeja. Inne jego prace można zobaczyć, wchodząc na stronę www.andrzejjobczyk.pl.

Wojtek Jobczyk

Instagramer oraz okazjonalny przedstawiciel Małej Pracowni. Absolwent produkcji filmowej, który uczy ludzi grać w tenisa.

Oferta Poznaj naszą ofertę

Dla firm

Zwijaki i kreatywne gift-boxy to świetny pomysł na unikalny upominek reklamowy. Ręcznik z haftem lub t-shirt z nadrukiem możemy przemienić w formę, nawiązującą do: okazji, profilu firmy, produktu lub filozofii marki. Kto wie? Może wyczarujemy z ręcznika sobowtóra Twojej firmowej maskotki? Pomyśl, jak będzie się wyróżniał spośród innych gadżetów reklamowych
Sprawdź co potrafimy zrobić

Dla klienta indywidualnego

Chciałbyś, aby Twój upominek był niebanalny, a przy tym praktyczny? Co powiesz na pocieszną maskotkę, którą w prosty sposób można zmienić w puszysty ręcznik frotte?
Sprawdź co potrafimy zrobić